Karrier

Dinamikusan fejlődő csapatunkba

raktáros

munkatársat keresünk.

Téged keresünk, ha:

  • A munkádra igényes vagy, precízen, pontosan dolgozol
  • Jó állóképesség, terhelhetőség, megbízhatóság jellemez
  • Önállóan és csapatban is szívesen dolgozol

Feladataid lesznek nálunk:

  • Bejövő áru ellenőrzése, átvétele, kezelése
  • A termékek ellátása jótállási jeggyel, forgalmazói matricával
  • Áruk összekészítése, csomagolása
  • A rád bízott eszközök rendeltetésszerű használata
  • Bizonylati fegyelem betartása
  • Ügyviteli rendszer használata
  • Leltározásban való aktív közreműködés
  • Tűz- és munkavédelmi szabályok betartása

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Octopus 8 ERP rendszer ismerete
  • Targoncavezetői jogosítvány

Amit Mi kínálunk Neked:

  • Fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Egy műszakos munkarend (08:30-17:30)
  • Versenyképes jövedelem, juttatási csomag

A allas@rightphone.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal, fizetés igény megjelölésével.

Munkavégzés helye:

Budapest, VIII. kerület, Ciprus utca 2-6.